Idle Balls

Simülasyon Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 139,1 MB
  • Version 2.10.2
  • Dil Türkçe
  • Firma VOODOO
IOS cihazınıza indireceğiniz Idle Balls mobil oyununa ücretsiz bir şekilde sahip olabilirsiniz.

IOS işletim sistemine sahip akıllı cep telefonunuza ve tabletinize ücretsiz olarak indirerek kullanacağınız Idle Balls mobil oyununda yer alabilirsiniz. Oyun çeşitli ögeleri bir araya toplayan eşsiz bir simülasyon oyunudur. Kaliteli oyun görselleri eşliğinde tasarlanan Idle Balls mobil oyununda kendi oyun becerilerinizi kullanarak daha yüksek seviyelere geçmeye çalışacaksınız. 

Oyun becerileriniz doğrultusunda farklı seviyelere geçerek daha yüksek puanlar elde etmeye çalışacaksınız. Özel tasarımları ve zorlayıcı oyun ögeleri karşısında doğru zamanda doğru hamleyi yaparak puanlarınızı ikiye katlayın. Her oyun seviyesinde farklı unsurlar ile karşı karşıya geleceksiniz. 

Simülasyon oyunları arasında özel bir yere sahip olan Idle Balls mobil oyunu VOODOO Games tarafından geliştirilmiştir. El beceriniz doğrultusunda kaliteli bir oyun deneyimi yaşamak isterseniz Idle Balls ile kendinizi eğlendirin. Simülasyon oyunları arasında farklı bir yere sahip olan Idle Balls mobil oyununda en yüksek puanı elde etmeye çalışacaksınız. Kazandığınız puanları ikiye katlamak için Idle Balls mobil oyununda daha fazla seviye geçemeye çalışacaksınız. Oyunda en yüksek puanla ayrılmaya çalışın. 

Idle Balls indir
DİĞER SÜRÜMLER